HAKKIMIZDA

Firmamız 1975 yılında aile şirketi olarak kurulmuş olup o günden bu güne aktif olarak farklı sektörlerle faaliyetini sürdürmektedir.
1975 yılında ilk kuruluşumuz olan EKİCİ İNŞAAT ve İNŞAAT MALZEMELERİ / NAKLİYE olarak faaliyetine başlayıp bugün’de faaliyet göstermektedir.
1985 yılında mobilya sektöründe’de EKİCİ MOBİLYA / EKO MOBİLYA ve beyaz eşya ege bölge bayilikleri ile ismini duyurmaya devam etmiştir.
2007 yılında otomotiv sektörüne’de giriş yapıp TEKİRDAĞ / ÇERKEZKÖY’de BARIŞ OTO KİRALAMA İZMİR / KARABAĞLAR’da EKİCİ OTO KİRALAMA adı ile hizmet vermiştir.
2017 yılı başında kadın giyim mağazacılık sektörüne giriş yapıp farklı bir sektörde’de adını en iyi , en üst seviyede duyurmaya devam etmektedir.
2017 yılında başlamış olduğumuz ve inanılmaz keyif aldığımız kadın giyim sektöründe markamızı oluşturup KONİZ adı ile parekende , toptan satış ve online ticaret sektöründe büyük yer kazanmaya tüm gücümüzle çalışıyoruz.
Amacımız hazır giyim alanında kendi moda anlayışımızı yaratarak kendi markamız ile bu pazarda iyi bir yer edinebilmektir.
Ürünlerimizin tasarım şekli ve üretim kalitesiyle sektör’de farklılık yaratacağına eminiz.